Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Game Of Sex

  • Listed: 9 Nisan 2019 01:30
  • Expires: 8683 days, 16 hours

Description

Taht oyununu oynadığınızda, ya kazanırsınız ya da ölürsünüz ( Game Of Sex). Ama önce çok sikici olur. Yani sikilmeye. . . Buna değer. Sex oyunlarında , aşırı miktarda çıplaklık ve çılgınca cinsi birliktelik olarak bilinir. Bu nedenle, Sex oyunlarında  yeni ve son yılları kutlamanın en vahşi, en tuhaf, en sıcak ve en unutulmaz seks sahnelerinden daha iyi bir yolu var mı? Devam edin ve çok fazla adranalin için hazırlıklı olun – ama işte ya da ailenizin yanında  çok dikkatli olun.

Her zaman hoş olmamasına rağmen, “Game of Thrones” un son altı sezonunda karakterlerin düştüğü ve kirlendiği birçok kez olmuştur. İşte iş için tam güvenliğiniz şovdaki en az bir sülük içeren en unutulmaz seks sahnelerinden bazılarına bakmak.

HBO
Jaime * Cersei: Sezon 1, Ep. 1 Bu sahne, ikizlerin Bran Stark tarafından ensest yaparken yakalandıkları şovun tonunu belirledi. Terkedilmiş kırık kuledeki ortamından cinayete teşebbüsle sona ermesine kadar her şey oldukça iğrenç.

HBO
Tyrion * Ros: Sezon 1, Ep. 1 Bu genelev sahnesinde, unutulmaz bir biçimde İth ile tanışmıştık. Sevimli seks işçisi Ros, King’s Landing’de daha büyük ve daha iyi şeylere gitmeden önce, o anın bir parçasıydı.

HBO
Daenerys * Drogo: Sezon 1, Ep. 2 Daenerys’teki durumunu kontrol altına alan kilit bir dönüm noktası, Khal Drogo ile yatakta kontrolünü ele geçirmesidir. Bu sahne ayrıca, düzenlenmiş evlilikten gerçek aşk ilişkisine kadar ilişkilerinde bir dönüm noktasıdır.

Game Of Sex Devamı

HBO
Theon * Ros: Sezon 1, Ep. 5 Reek olmadan çok önce Theon, şu anki seks işçisi Ros’i Winterfell’e sokarak bu buharlı buluşma için kaçırdı. Theon’un çok iyi bir sevgili olduğu hikayeleri, Ramsay’ı ‘en sevdiği oyuncağını’ ondan almaya yönlendiren şeyin bir parçasıydı.

HBO
Renly * Loras: Sezon 2, Ep. 3 Gizli aşıklar, Renly’nin Loras’ın kız kardeşi Margaery ile olan evliliğini tartıştıklarında kargaşa yaşadılar. Ancak birbirlerini önemsemedikleri açıktır, bu da Loras’ın taşımasını çok daha zorlaştıran her şeyi yapar.

HBO
Stannis * Melisandre: Sezon 2, Ep. 2 Kırmızı Kadın Melisandre’nin kan büyüsü, sık sık kullandığı bazı ama seksi gereksinimlere sahiptir. Stannis’le aranızdaki deneme, kardeşi Renly’yi öldüren hayalet gibi bir gölge yaratmak için gerekli ve ekstra derecede ürpertici bir seviye katıyor.

HBO
Robb * Talisa: Sezon 2, Ep. 8 Robb Stark’ın çöküşü, Volantis doğumlu hemşire Talisa’nın lehine Walder Frey’in kızıyla olan ilişkisini kesmesiyle başladı. Çiftin aşkı, maalesef Kızıl Düğün’de ihanet etmekten kurtulmaya yetmiyor.

HBO
Podrick ve çeşitli seks işçileri: Sezon 3, Bölüm. 3 Podrick, birkaç seks işçisinin parasını almayı reddettiği zaman görünüşte bayanlar erkeği olduğunu kanıtladı – görünüşe göre yatakta çok iyiydi. Bronn ve Tyrion ayrıntılar istedi ancak ne olursa olsun Pod’un önerdiği ipucu ekran dışı bırakıldı.

HBO
Jon * Ygritte: Sezon 3, Bölüm 5 Jon Snow’un Gece İzleyicisine yeminini kırdığı mağaradaki hassas an, Jon ve Ygritte arasında bir Crow ve Wildling olmasına rağmen gerçek duyguları gösterir. İki dünya, farklı dünyaları onları birbirinden ayırmadan önce trajik sonuçları olan tek bir mutluluk anı.

HBO
Theon, Myranda * Menekşe: Sezon 3, Bölüm. 7 Bu zorlu sahnede, Myranda, Ramsay Bolton’un kız arkadaşı ve ikinci kadın olan Violet, işkence odasında Theon’a geliyor. Ramsay’ın Theon için planlarıyla ilgili korkunç gerçeği ortaya çıkmadan önce bir insan gibi hissetmek ve sahnenin ısınması için yeterli zamanı var.

Game Of Sex Devamı

HBO
Melisandre * Gendry (ve sülükler): Sezon 3, Ep. Melisandre ile daha seksi kan büyüsü kez, bu kez Robert Baratheon, Gendry, piç oğlu baştan çıkarırken. Hareketten sonra sülükleri üzerine koyuyor – Gendry’den emdikleri Kral Kanı Melisandre’nin geleceği görmesine izin veriyor. Olsa da ürpertici, Gendry için tamamen kötü bir anlaşma değildi.

HBO
Oberyn * Ellaria: Sezon 4, Ep. 1 Oberyn ve Ellaria’da sadece birbirleri değil, aynı zamanda Littlefinger’in genelevinde de birkaç kadın ve erkek vardı. Dornişlerin geri kalan Westeros’lardan daha az takası var, bu kesin.

HBO
Daario * Daenerys: Sezon 4, Ep. 7 Daenerys, Drogo’dan beri seksi satıcısı Daario Naharis ile yattığında ilk sevgilisini aldı. Çiftin bundan sonra bir ilişkisi vardı, ama Daenerys Westeros’a doğru yola çıktığında koptu – ve böyle yapmasının onu gerçekten rahatsız etmediğine şaşırdı.

HBO
Ramsay * Myranda: Sezon 5, Bölüm. 5 Ramsay kendi başına yeterince ürpertici idi. Ama sonra Myranda’ya, kız arkadaşına ve köpek kulübesinin ustasının kızı eklersiniz. Myranda, sadizm söz konusu olduğunda Ramsay kadar hastaydı ve onların seksi anları zevk ve acı arasında kolayca dolaşıyor.

HBO
Missandei * Gri Solucan: Sezon 7, Bölüm. 2 Daenerys’in eski köleleri arasındaki gerginlik, güvenilir danışmanların sonsuza dek sürecek gibi göründüğü için hız kazanıyor. Sonunda, Missandei ve Gray Worm birlikte anlarını yaşadılar. Unsullied ünlü hadımları, ancak Gray Worm ve Missandei sınırlarını aşan samimi olmak için yollar buldu.
Jon Snow ve Daenerys Targaryen, Sezon 7, Ep. 7 Her mevsim boyunca Jon ve Dany arasında romantizm yaptıktan sonra, sonunda Dragonstone’dan White Harbour’e teknede oldu. Şovun en saçma seks sahnesi değildi, ama Sezon 7 boyunca beklemekte olan hayranlardan biriydi – ve bunun uzun zaman önce gerçekleşeceğini öngören hayranlar için.

Eğer bu ga’yı beğendiyseniz

Listing ID: 4595cabc6c8612d7

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply